Contact Form 7 Extras 0.1 - en to lv_LV translation catalogue (30 entries)

en: Extra Settings
lv_LV: Papildu uzstādījumi

en: AJAX Submissions
lv_LV: AJAX iesniegšana

en: Disable AJAX for this form
lv_LV: Atspējot AJAX šai formai

en: Same as <code>define( 'WPCF7_LOAD_JS', false );</code>. Disabling AJAX will also disable Google Analytics event tracking and HTML5 input type fallback for this form.
lv_LV: Tas pats, kas <code>define( 'WPCF7_LOAD_JS', false );</code>. Atspējojot AJAX tiks atspējota arī Google Analytics notikumu pieskaitīšana un HTML5 ievades lauku atkāpšanās aizstāšana.

en: Default CSS
lv_LV: Noklusētais CSS

en: Disable default CSS for this form
lv_LV: Atspējot noklusēto CSS šai formai

en: Disables CSS that comes bundled with Contact Form 7. Same as <code>define( 'WPCF7_LOAD_CSS', false );</code>.
lv_LV: Atspējo CSS, kas nāk kopā ar Contact Form 7. Tas pats, kas <code>define( 'WPCF7_LOAD_CSS', false );</code>.

en: Automatic Formatting
lv_LV: Automātiskā noformēšana

en: Disable automatic paragraph formatting
lv_LV: Atspējot automātisko paragrāfu formēšanu

en: Same as <code>define( 'WPCF7_AUTOP', false );</code>.
lv_LV: Tas pats, kas <code>define( 'WPCF7_AUTOP', false );</code>.

en: HTML5 input types
lv_LV: HTML5 ievades lauki

en: Disable HTML5 input types
lv_LV: Atspējot HTML5 ievades laukus

en: Use regular input types instead.
lv_LV: Izmantot parastos ievades laukus.

en: Enable HTML5 input type fallback
lv_LV: Iespējot HTML5 ievades lauku aizstāšanu

en: Adds support for HTML5 input fields to older browsers.
lv_LV: Iespējo HTML5 ievades laukus vecākiem tīmekļa pārlūkiem.

en: Redirect to URL on Success
lv_LV: Nosūtīt uz URL pēc veiksmīgas iesniegšanas

en: Enter URL where users should be redirected after successful form submissions.
lv_LV: Norādi URL, uz kuru nosūtīt lietotājus, pēc veiksmīgas formas iesniegšanas.

en: Google Recaptcha Language
lv_LV: Google Recaptcha valoda

en: Specify the language code of the Google Recaptcha output.
lv_LV: Norādi Google Recaptcha valodu.

en: Google Analytics Tracking
lv_LV: Google Analytics uzskaite

en: Trigger Google Analytics event on successful form submissions.
lv_LV: Pieskaitīt Google Analytics notikumu pie veiksmīgas formas iesniegšanas.

en: Track Google Analytics event with category "Contact Form", action "Sent" and "%s" as label.
lv_LV: Pieskaitīt Google Analytics notikumu kategorijā "Contact Form" ar apzīmējumu "Sent" un "%s" kā vērtību.

en: Trigger Google Analytics event on all form submissions.
lv_LV: Pieskaitīt Google Analytics notikumu pie visām formas iesniegšanām.

en: Store Form Entries
lv_LV: Saglabā formas ierakstus

en: View entries of this contact form
lv_LV: Skatīt formas ierakstus

en: View the official documentation for this feature
lv_LV: Skatīt šīs iespējas oficiālo dokumentāciju

en: Docs
lv_LV: Dokumentācija

en: Customize
lv_LV: Pielāgot

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Contact Form 7 Controls
lv_LV: Contact Form 7 Rīki

note: Description of the plugin/theme
en: Add simple controls for the advanced functionality of Contact Form 7.
lv_LV: Iespējo vienkāršu saskarsni Contact Form 7 papildu uzstādījumiem.
